Haziran 2016 Evde Bakım Parası Yatan İller listesi, Haziran ayı boyunca günlük ve güncel bilgiler ile evde bakım maaşları haberlerimiz ile sitemiz tcnoile.com sitesinde doğru ve güncel bilgiler ile olacak. Evde Bakım Maaşı Yatan İller Haziran 2016 ay içerisinde yatan illerin isimleri günlük ve gün içerisinde gelen bilgiler ile güncellenecek haberlerimiz ile önceki aylarda olduğu gibi siz değerli okurlarımıza duyurmaya devam edeceğiz.

Değerli tcnoile.com ziyaretçileri ve okurları Evde Bakım Maaşı Yatan İller Haziran ayında hesaplara yattıkça maaşların yattığı illerimizin listesine haberimizden erişebileceksiniz. Evde bakım parası alıyorsanız ve ilinizde bakım paralarının yatıp yatmadığını öğrenmek istiyorsanız doğru sitedesiniz. Evde bakım parası yatan iller listesi günlük ve gün içerisinde gelen bilgiler ile güncellenecek haberlerimiz ile önceki aylarda olduğu gibi yine burada olacak. Her ay olduğu gibi bu ay da Evde Bakım Maaşı Yatan İller Haziran 2016 listesini en güncel ve en doğru bilgiler ile sizlerinde desteği ile tüm evde bakım maaşı alan okurlarımıza duyurmaya devam edeceğiz.

Haziran 2016 Evde Bakım Maaşları Νe Zaman Yatmaya Başlar?

Hemen belirtelim site okurlarımızın ayın ilk günleri en çok sordukları soru ” evde bakım maaşları ne zaman yatmaya başlar? ” sorusu oluyor. Biz Haziran ayında evde bakım maaşlarının diğer aylarda olduğu gibi ayın ikinci haftası itibari ile yatmaya başlayacağını tahmin etmekteyiz. Elbette ki bu tarih’in bir tahmin olduğunu anımsatmak isteriz.

EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLERİN LİSTESİ

 1. Tokat
 2. Erzurum
 3. Afyon
 4. Amasya
 5. Diyarbakır
 6. Tekirdag
 7. Antalya
 8. Karabük
 9. Bilecik
 10. Kahramanmaraş
 11. Balıkesir
 12. İstanbul
 13. Konya
 14. Sivas
 15. Kocaeli
 16. Ankara
 17. Bursa
 18. Mugla
 19. Denizli
 20. Gaziantep
 21. Samsun
 22. Eskişehir
 23. İzmir
 24. Uşak
 25. Şanlıurfa
 26. Kırşehir
 27. Mersin
 28. Manisa
 29. Osmaniye
 30. Trabzon
 31. Aydın
 32. Hatay
 33. Rize
 34. Kütahya
 35. Yozgat
 36. Mardin
 37. Sakarya
 38. Kayseri
 39. Adana

[su_highlight]tcnoile.com[/su_highlight]

OKURLARIMIZA ÖNEMLİ NOT: 1 – Güncellemeler yeni yatan il bilgisi geldikce yapılmaktadır. Her hangi bir yeni yatan il bilgisi ulaşmadığı zaman güncellemeler sadece günlük olarak yapılmakta…

2 – “neden yatmadı” bu sorunun yanıtını alabileceğiniz tek yer ilinizdeki sosyal hizmetlerdir. Neden yatmadığı sorusuna sosyal hizmetler dışında hiç biryerden yanıt alamazsınız…

3– Evde bakım maaşlarının tüm illerde aynı anda yatmadığını ve hatta aynı il de ilçeler arasında saat ve bazen gün farklılıklarını olduğunu anımsatmak istiyoruz.