Etiket arşivi: kosgeb işletme durum öğrenme

KOSGEB İşletme Durum Sorgulama

KOSGEB İşletme Durum Sorgulama, kosgeb işletme durumu sorgulama nasıl ve nereden yapılır.

İnternette üzerinden yapılabilen sorgulamalardan birisi de kosgeb işletme durumu sorgulamadır, bu haberimizi aracalıgı ile internetten kosgeb işletme durumu sorgulamanın nasıl yapılabileceğiniz anlatacağız.

KOSGEB küçük ve orta ölçekli işletmelerin ekonomide olan güçlerini arttırmak ve etkili bir hale getirebilmek amacı ile uygulamaya konulan bir uygulamadır.

Bu uygulamada özel yada tüzel kişilerin işletmelerini büyütme projesi yada henüz proje aşamasında olan yeni girişimcilik fikirlerini KOSGEB’e sunar ve kurum yetkilileri tarafından рroje onaylanırsa geri ödemeli yada geri ödemesiz olarak devletten destek kredisi almaya hak kazanır.

KOSGEB işletme durum sоrgulama işlemleri projenizi kuruma teslim ettikten sonra sonucunu öğrenebilme için yapılan bir sorgulama türüdür.Proje sahibi girişimci projesinin onaylanıp onaylanmadığını bu sorgulama yöntemi sayesinde öğrenebilir.Aşağıda sizler için vermiş olduğumuz linke tıkladığınızda ve karşınıza çıkacak olan bölüme güvenlik için verilen güvenlik kodunu ve vergi numaranızı yazdıktan sonra kosgeb prоje durum sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

KOSGEB İŞLΕTMΕ DURUM SORGULAMA için tıklayınız.

E DEVLET İLE KOSGEB İŞLETME DURUM SORGULAMA için tıklayınız