Etiket arşivi: TTNET Kota Sorgulama Nasıl Yapılır

TTNET Kota Sorgulama

TTNET kota sorgulama, Evinizde veya işyerinizde kullandığınız internet servis sağlayıcınız TTNET ise ne kadar kotanız kaldığını internet üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Türkiyenin en büyük İnternet servis saglayıcısı olan TTNET  müşterilerine sınırlı ve sınırsız internet olmak üzere iki şekilde hizmet vermektedir. sınırlı ya da diğer bir ifae ile kotalı internet kullananlar ve AKK ( adil kullanım kotası) kullanımını merak edenler için  TTNET kota sorgulama sistemine ihtiyaç duyulmuştur ve yetkili firma resmi internet sitesi üzerinden bu hizmeti müşterilerine sunmuştur.

Kullanıcı kitlesinin işlemlerini ve sosyal anlamda birçok işini internet üzerinden yönetmesinin ardından TTNET sınırsız internet paketlerini kullanan müşterilerine de adil kullanım kotası adı verilen; alınan pakete göre 1 aylık süreçte kullanımı normal görülen üst sınır belirlenmiştir. Adil kullanım kotasını aşım durumu bu müşterilere fatura üzerinden yansıma değil internet hızında düşüş olarak geri dönmektedir.

TTNET Kota Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Siz de ay sonunu beklemeden gerek sınırlı internet paketinizde “kaç GB internetim kalmış?” gerekse sınırsız internetinizde “kaç GB kullanmışım?” gibi sorularınıza kolaylıkla cevap bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken size sunduğumuz bağlantı butonunu tıklayarak abonesi olduğunuz TTNET’in online işlem merkezine ulaşmak. Ayrıca bu merkezden tarifeniz hakkında bilgi sahibi olabilir, tarife değiikliğine gidebilir kredi kartı yardımı ile faturanızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Aktif bir sistem olduğu için de fatura adresi, abonelik bilgileri gibi değişkenlik gösterebilen bilgilerinizi de kolaylıkla güncelleyebilirsiniz.

TTNET Kota Sorgulama Nasıl Yapılır ?
TTNET Kota Sorgulama Nasıl Yapılır ?

TTNET kota sorgulama yönlendirme butonumuza tıkladığınızda aşağıdaki sayfaya yönlendirilmiş olacaksınız. Bu merkezden işlemlerinizi kontrol edebilmek için üye ol butonunu kullanarak TC kimlik numaranız ile giriş yaparak şifre oluşturabilirsiniz ya da tek şifre özelliğini kullanarak yine TC kimlik numaranızla tek şifre alarak TTNET kota sorgulamanızı yapabilirsiniz.

TTNET Kota Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!