Sincan Belediyesi Borç Sorgulama

Sincan Belediyesi Borç Sorgulama, Ankara’nın Sincan ilçesinde ikamet etmekte olanlar Sincan belediyesinin sağladığı hizmetlerden dolayı oluşan borçlarını internet üzerinden e-devlet portalına giriş yaparak kolaylıkla öğrebilirler.

Edevlet kapısı üzerinden e belediye hizmeti sunan Sincan Belediyesinin herhangi bir hizmet birimine gitmeden bir çok belediye hizmetine işlemini online olarak erişim yapabilmektedir. Sincan Belediyesi ilçe sınırlarında ikamet etmekte iseniz sizler de sunulan hizmetlerden yararlanmak adına Sincan Belediyesi’nin e devlet üzerindeki sayfasına giriş yapabilirsiniz.

Hemen aşağıda yer alan görsel de görüldüğü üzere Sincan Belediyesinden hizmet alanların yararlanabileceği güncel hizmetler bunlarla sınırlıdır. Sincan Belediyesi tarafından desteklenen hizmetlerde kişiler güncel borç durumunu takip ederek, bilgi alabilir. Sincan Belediyesi su ve borç sorgulama hizmetlerinden yararlanmak isteyenler bu konuda üyelik girişi yapmalıdır. Üyelik giriş yapmadan herhangi bir şekilde bilgi alınamaz. Bu nedenle üyelik konusuna dikkat edilmelidir. Eğer e devlet üyeliğiniz bulunmuyorsa size en yakın PTT şubelerine uğrayarak e devlet şifrenizi kimliğinizi ibraz ederek alabilirsiniz veya bazı bankaların sundugu ve o bankanın internet bankacılığını kullanıyorsanız bankanın internet şubesi üzerinden edevlet giriş yapabilirsiniz. Edevlet üyeliklerinizi bankalarının internet şubeleri veya en yakın PTT şubelerinden alabilirsiniz ve çok kolay bir şekilde sisteme erişim sağlayabilirsiniz. Bu bakımdan zorluk yaşamadan e devlet aracılığı ile kişiler bilgi alarak işlemlerini yürütebilir.

Menüye giriş yapıldığında kişilerin karşılaşacağı ekran şöyledir;

Sincan Belediyesi Borç Sorgulama
Sincan Belediyesi Borç Sorgulama

SİNCAN BELEDİYESİ SU VE BORÇ SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ