TC No ile Hastane randevu alma, randevu sorgulama

TC Kimlik no ile hastaneden randevu nasıl alınır, tc no ile hastane randevusu alma ve sorgulama işlemi nasıl yapılır, hepsi ve daha fazlasını bu haberimizin detaylarında bulabilecekseniz.

Merhaba tcnoile.com ziyaretçileri, hepimizin bildiği gibi hastaneden randevu almak için bir kaç farklı yöntem var. Hepimiz hastaneleri arayarak telefon aracılıgı ile randevu alabiliyoruz ve bizi ne zaman gitmemiz gerektiğini söylüyorlar, biz de o gün ve saat kalkıp hastaneye gidiyoruz veya bize yakın tarihte randevu veremeyeceklerini belirtip bizi farklı bir hastaneye yönlendirebiliyorlar.

Hepimiz Alo 182 hattını arayarak randevu almayı bir telefon ile gerçekleştirebiliyoruz.

Diğer yandan telefon ile randevu alma dışında yine evimizden dışarı çıkmadan farklı bir yöntem ile de randevu alabiliyoruz. Evimiz de internet var ise, internetten giriş yaparak randevu alabiliriz.

Öncelikle hemen aşağıda yer alan baglantıya tıklıyoruz, hastane randevu sistemine kayıt oluyoruz ve randevumüzü alıyoruz.

Peki hastane hekim randevu sistemine nasıl kayıt oluyorum ?

Sizler için randevu alma linkini buradan veriyoruz arkadaşlarım. Dileyen kişiler aşağıdaki “randevu kayıt için tıkla” yazan cümlesine  tıklayarak öncelikle kayıt olabilirler.

randevu kayıt için tıkla

merkezi-randevu-sistemi

Buraya tıkladığınızda siz hastanedandevu.gov.tr/vatandas linkine yönlendirileceksiniz.

Buradan Öncelikle İller kısmından bulunduğunuz ili seçeceksiniz. İl kısmına tıkladıktan sonra Kurumlar sekmesi ile alt alta hastanelerin ismi tek tek gelecektir.

randevu-kayıt

 

Daha sonra sizi yeni bir sayfaya yönlendirecek ve oradan yeni üye ol diyeceksiniz üye olduktan sonra dilediğiniz hastahaneden dilediğiniz dоktоrdan dilediğiniz boş bir günde randevu alabileceksiniz.

Tüm yapmanız gerekenler bu kadar…