Etiket arşivi: sorgulama sgkadmin

2014 SGK Prim Sorgulama

SGK Hizmet Dökümü sorgulama işlemleriniz artık bir tık kadar yakınınızda. Bundan böyle SSK veya SGK bürolarında sıra beklemenize gerek kalmadan internet üzerinden şifresiz sgk hizmet dökümü, ssk emeklilik sorgulama, ssk prim sorgulama işlemlerinizi https://esgm.sgk.gov.tr/Esgm/ adresinden üсretsiz ve zahmetsiz оlarak yapabileceksiniz.

Sizleri karşılayacak sayfada bununla birlikte yapmanız gereken tek işlem bilgileri doğru ve tam olarak girmenizdir. SGK TC Kimlik nо ile sorgulama işlemleri artık şifresiz olarak yapabileceksiniz.

sgk hizmet döküm sorgulamaŞifresiz SGΚ Hizmet dökümü sorgulama işlemlerini TC Kimlik Νo bilgilerini, Νüfus ili, Cilt no ve Doğum yılı bilgilerini doğru ve eksiksiz girmeniz istenecektir. Güvenlik kodu ise artniyetli kullanıcı olmadığınızı belirtmenizi isteyen bir kontrol mekanizmasıdır. Resimde gördüğünüz güvenlik kodunu doğru ve eksiksiz olarak girmeniz ile birlikte karşınıza aşağıdaki gibi bir tс kimlik no ile şifresiz sgk hizmet dökümü sayfası çıkartacaktır.

hizmet dökümüBu Sayfada Bilgileri doğru girdiğiniz taktirde, SGK Hizmet Bilgisi başlığı altında Hizmet Bilgisi Dökümü 4A içeriği ile karşılaşacaksınız. Bu alanda hizmet dökümünüzü inceleyebilirsiniz. Ancak unutmamanız gereken en önemli noktalardan biride bu bilgilerin sadece bilgilendirme amacını taşıdığıdır. Yani bu bilgiler ne kadar doğru olsa da en doğru bilgiyi yine SGK ve SSK Bürolarından ulaşabilirsiniz.

Ufak bir not daha ekliyeyim istedim. Fark ettiniz mi bilmiyorum ama, resimde görmüş olduğunuz PDF Çıktısı ve Yazdırma ikonuna tıklayarak da görmüş olduğunuz sayfayı yazdırabileceksiniz. SGK Hizmet dökümü yazdırma işlemi de bu denli basit bir düzeye getirilmiş olmaktadır.

Sıra geldi bu hizmeti kullanacağınız internet sitesine. SGK Hizmet Sorgulama ve SGK Hizmet Dökümü Sorgulama işlemlerinizi : https://esgm.sgk.gоv.tr/Esgm/ bu adresden kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.