Etiket arşivi: tc ile acemi birliği sorgulama

Acemi Birliği Yeri Sorgulama

Mayıs ayı içerisinde askerliklerini yapacak olan 95-2 tertip gençlerimizin acemi birliklerinin nereye çıktığını edevlet sitesi üzerinden edevlet şifrelerini girerek sorgulayabilmekteler.

tcnoile.com internet sitesi olarak okurlarımıza tc numarası ile internet üzerinden bazı kamu siteleri ve edevlet sitesi üzerinden yapabilecekleri sorguları aktarmaktayız. tcnoile.com olarak Mayıs ayında birliklerine teslim olacak 1995 doğumluların 95/2 askerlerimize ve tüm mehmetçiklerimize hayırlı tezkereler dileğimizi sunuyoruz.

İnternet üzerinden bilgileri sorgulayıp ögrenmeden önce, Eski dönemlerde askerlik yerini askerlik şubelerinden kuyruklarda bekleyerek öğrenebiliyorduk artık bu dönemler geride kaldı, askerlik yerimizi evden bilgisayarımız veya internete baglanabileceğimiz herhangi bir cihaz aracılıgıyla internet vasıtası ile öğrenebilmekteyiz. Bunu ve daha başka konularda da sorgulama yapabilmek için kendi adınıza olan bir e devlet şifresi olması gerekmektedir. Edevlet şifresi olmadan öğrenebilmeniz mümkün değildir.Şifreniz yok ise PTT Müdürlüklerinden alabilirsiniz.Tc ile acemi birlik sorgulama işlemleri için aşağıda yer alan linke tıklayıp edevlet şifreniz ile giriş yaparak ögrenebilirisiniz…

TC Numarası ile Acemi Birlik yerini sorgulamak için tıklayınız…